Samolepky na zeď na přání

Litujeme, tato služba je do odvolání pozastavena.

Nevybrali jste si z naší nabídky? Nevadí! Rádi pro vás vyrobíme samolepku na zeď na přání.

Pokud si budete přát textový nápis, zašlete nám prosím Vámi vytvořený nápis ve Wordu. Případně postačí i jen daný text a název zvoleného písma. V nápisu můžete využít i symboly dostupné přímo ve Wordu (například srdíčka).

Pokud si budete přát logo nebo jiný obrázek na přání, zašlete nám prosím soubor v křivkách (vektorech), například ve formátu .eps. Pokud máte k dispozici pouze soubor v jiném formátu, například .jpg, nemůžeme garantovat, že takový motiv bude možné vyrobit. Zašlete nám jej prosím, poradíme Vám.

Abychom mohli upřesnit cenu, uveďte prosím i požadovaný rozměr. Stačí jen jeden z rozměrů, například šířka, výšku pro vás dopočítáme. Uveďte také zvolenou barvu ze vzorníku.

Po odeslání formuláře vás kontaktujeme e-mailem, potvrdíme, zda je zvolenou samolepku možné vyrobit a upřesníme její cenu. Tato komunikace je samozřejmě nezávazná a zdarma.

Orientačně se ceny pohybují kolem 999 Kč za samolepku na zeď v rozměru 100 x 100 cm. Minimální rozměr je 70 cm (jeden z rozměrů, druhý může být i menší), maximální rozměr je 120 cm (jeden z rozměrů, druhý může být až 3 m. Případně lze samolepku složit z více kusů a dosáhnout tak i většího rozměru než uvedených 120 cm). Samolepky na přání vyrábíme jednobarevné ze vzorníku více než 50 barev. Pro výrobu používáme kvalitní německé fólie Oracal, které dlouho vydrží a při odlepení nepoškodí výmalbu. Samolepky jsou vhodné jak na zeď, tak na sklo, výlohy, dveře a další hladké povrchy. Dodáváme je s přenosovou fólií pro snadnou aplikaci. Aplikaci lze bez problémů zvládnout svépomocí podle návodu.

Pokud hledáte jednoduchý nápis na přání nebo samolepku se jménem, podívejte se na naši nabídku v sekci Jména a nápisy na přání.

Nezávazná objednávka

:
:
:
:
:
:
Litujeme, tato služba je do odvolání pozastavena.