Doprava a platba

Způsoby platby

Dobírka – platba při převzetí zásilky

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti, při převzetí objednávky dopravci – přepravní společnost PPL nebo Česká pošta. K objednávce je vždy přiložena faktura pro případné reklamace.
Dobírka je vždy zpoplatněna částkou 40 Kč.

(Okamžitá) Platba převodem na bankovní účet


Platbu za objednané zboží můžete provést také předem prostřednictvím bankovního převodu přes platební bránu. Jde o okamžitou platbu prostřednictvím online platební brány, kterou zprostředkovává společnost ComGate.
Platba předem převodem je ZDARMA.

Okamžitá online platba platební kartou


Platbu za objednané zboží můžete provést také předem prostřednictvím platební karty přes platební bránu. Jde o okamžitou platbu prostřednictvím online platební brány, kterou zprostředkovává společnost ComGate.
Platba předem platební kartou je ZDARMA.

Způsoby dopravy

Nejvýhodnější doručení až domů

Dopravce vybírá internetový obchod Nalepte.cz. Zásilky jsou doručovány společností PPL nebo Českou poštou. POZOR: výběr nemůžete ovlivnit, chcete-li konkrétní doručovací společnost, je nutné zvolit jinou z nabízených variant dopravy. Zásilka Vám bude doručena na adresu uvedenou v objednávce. Před dodáním zásilky Vás přepravce e-mailem / telefonicky kontaktuje – hovor (PPL) nebo SMS (Česká pošta). V ceně dopravy je započítáno i druhé, opakované dodání (PPL) nebo uložení na příslušné poště (Česká pošta) na dobu cca 14 kalendářních dní.

Cena: 79 Kč
Balné je vždy ZDARMA.
Dodání do 2 dnů

Přepravní společnost PPL

PPL Vám zásilku doručí na adresu uvedenou v objednávce. Před dodáním zásilky Vás přepravce telefonicky kontaktuje a ověří čas a místo dodání. V ceně dopravy je započítáno i druhé, opakované dodání. V případě nezastižení, bude zásilka uložena na výdejním místě partnera PPL, kde je možné zajít a zásilku osobně vyzvednout.

Cena: 109 Kč
Balné je vždy ZDARMA.
Dodání do 2 dnů

Česká pošta

 • Balík do Balíkovny

  Nejlevnější doprava v eshopu Nalpte.cz. Balíkovnou se rozumí pobočka České pošty, na které si bez čekání ve frontě vyzvenete svou zásilku – máte přednost před ostatními zákazníky České pošty. POZOR: nelze doručit na každou pobočku České pošty, zatím jich je pro tuto službu uzpůsobeno v ČR cca 150. Na vybranou poštu nechoďte, dokud nebudete kontaktování Českou poštou SMS zprávou či e-mailem. Na vyzvednutí máte 7 dní.

  Cena: 65 Kč (Pro objednávky nad 800 Kč ZDARMA)
  Balné je vždy ZDARMA.
  Uložení ve vybrané Balíkovně do 2 dnů

 • Balík do ruky

  Zásilku doručuje dopravce následující pracovní den od odeslání zásilky naší společností. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, bude zásilka uložena na poště dle uvedeného PSČ. Na vyzvednutí máte 7 dní. Je také možno poštu kontaktovat a požádat o znovudoručení zásilky.

  Cena: 119 Kč
  Balné je vždy ZDARMA.
  Dodání do 2 dnů