Doprava a platba

Způsoby platby

Dobírka - platba při převzetí zásilky

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti, při převzetí objednávky dopravci – přepravní společnost PPL nebo Česká Pošta. K objednávce je vždy přiložena faktura pro případné reklamace.
Dobírka je vždy zpoplatněna částkou 40 Kč.

Platba předem převodem na bankovní účet

Platbu za objednané zboží můžete provést také předem, prostřednictvím bankovního převodu. Zvolíte-li tento způsob platby, telefonicky vás kontaktujeme a následně vám emailem zašleme zálohovou fakturu, na jejímž základě provedete platbu na náš účet.
Platba předem převodem je ZDARMA.

Způsoby dopravy

Přepravní společnost PPL

PPL Vám zásilku doručí na adresu uvedenou v objednávce. Před dodáním zásilky Vás přepravce telefonicky kontaktuje a ověří čas a místo dodání. V ceně dopravy je započítáno i druhé, opakované dodání.

Cena: 99 Kč s DPH
Balné je vždy ZDARMA.

Česká Pošta

Česká Pošta Vám zásilku doručí na adresu uvedenou v objednávce.

 • Doporučený balíček

  Zásilku doručuje dopravce od 2 do 5 dní od odeslání zásilky naší společností. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, bude zásilka uložena na poště dle uvedeného PSČ. Na vyzvednutí máte 14 dní. Je také možno poštu kontaktovat a požádat o znovudoručení zásilky.

  Cena: 79 Kč s DPH (Pro objednávky nad 800 Kč ZDARMA)
  Balné je vždy ZDARMA.

 • Balík do ruky

  Zásilku doručuje dopravce následující pracovní den od odeslání zásilky naší společností. Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi, bude zásilka uložena na poště dle uvedeného PSČ. Na vyzvednutí máte 7 dní. Je také možno poštu kontaktovat a požádat o znovudoručení zásilky.

  Cena: 99 Kč s DPH
  Balné je vždy ZDARMA.

 • Balík na poštu

  Zásilku dopravce uloží do 24 hod. na poštu odpovídající PSČ z Vaší objednávky.
  Na vyzvednutí máte 7 dní.

  Cena: 99 Kč s DPH
  Balné je vždy ZDARMA.