Afrika dekorace na zeď

Nálepky na zeď

Jste příznivci afrického stylu a chtěli byste ho mít i doma? Pokud je vaším snem se jednou podívat do Afriky a zažít tu jedinečnou atmosféru, ale zatím na to nejsou dostatečné finance.. můžete si prozatím přinést kousek Afriky k vám domu. Ne nadarmo se říká.. když nejde Mohamed k hoře, musí jít hora k Mohamedovi :)

Africké motivy jsou velmi oblíbeným prvkem, velmi často se vylepují do obývacího pokoje nebo do ložnic, ale své umístění najdou i ve vstupní hale či chodbě. Nebo pokud vlastníte třeba penzion nebo hotel a chcete, aby měl každý pokoj jiný nádech, určitě zvolte samolepky na zeď. Dokáží dokreslit tu pravou atmosféru.

Aplikace samolepek na stěny je opravdu velmi jednoduchá. Ke každé objednávce dáváme do balíčku jednoduchý návod, se kterým nalepení zvládne opravdu každý. Pokud byste i tak tápali a nebyli si jisti například s větší samolepkou, shlédněte naše video, ve kterém je krok za krokem nasnímám celý nalepovací proces.

Nezapomeňte, že samolepku můžete mít v jakékoli barvě a velikosti. Vždy si pečlivě přeměřte místo, kde bude nálepka umístěna a pak stačí jen objednat a je to.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články