Kvalitní a nezávadné fólie i inkoust s certifikátem

Nálepky na zeď

Bezpečný tisk samolepek na zeď s německými materiály ORAFOL.

Materiály našich samolepek na zeď jsou nejen kvalitní, ale také nezávadné. Hlavním naším dodavetelm takových materiálů je německá společnost Orafol, od které odebíráme samolepící fólie, jež jsou nezávadné a splňují normy Evropské unie.

Bezpečné a kvalitní vinylové folie

ORAFOL Europe GmbH. je německý výrobce s dlouholetou tradicí. Materiály tohoto výrobce nabízejí vynikající tiskové vlastnosti, ale také jsou nezávadné a odpovídají přísným standardům kvality a bezpečnosti nejen Evropské Unie, což zaručuje, že z materiálu nebudou do okolí unikat nebezpečné látky.

Charakter materiálu podle nařízení REACH: Výrobek je výrobkem ve smyslu článku 3 nařízení (ES) č. 1907/2006 (REACH). Identifikace nebezpečí: produkt není nebezpečnou látkou nebo nebezpečnou směsí podle německého nařízení "Gefahrstoffverordnung" nebo evropského nařízení (ES) č. 1272/2008 (nařízení CLP) nebo globálního systému klasifikace a označování chemikálií (GHS). 

Originální značkový inkoust s certifikátem GreenGuard Gold

Dalším klíčovým prvkem, který přispívá k nezávadnosti a vysoké kvalitě našich samolepek na zeď, je použití nezávadného inkoustu v procesu tisku. Certifikát GreenGuard Gold je nejvyšší možné ocenění nezávadnosti inkoustu, které zaručuje, že nedochází k rozptylu nebezpečných látek ať už při procesu tisku a obsluha velkoformátové tiskárny tak není ohrožena tak i při následném použití po zaschnutí v interiéru. Naše nálepky na zeď jsou proto vhodné do dětských pokojů, ale také do prostředí nemocnic či škol a školek. Zároveň díky splnění norem se také jedná o ekologický inkoust, který je šetrný k životnímu prostředí.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články