Auta dekorace na zeď

Nálepky na zeď

Kdo by je nezbožňoval! Auta vládnou světem. Možná někdo podotkne, že nejsou zrovna moc ekologická, nicméně ta naše ano :)

A můžete si vybrat téměř jakékoliv. Pořizovací cena není tak vysoká a vydrží vám do té doby, než budete třeba malovat. Navíc žádné servisní náklady navíc. Slibujeme!

Auta jako dekorace na zeď jsou populární hlavně u dospívající generace, ale na své si přijde i určitě i ta starší. No proč by ne. Vylepšit mohou tedy nejen dětský pokoj, ale i pracovnu, garáž nebo prostě pokoj čistě pro pány. A pokud je mezi vámi i malá či velká automobilová nadšenkyně či závodkyně, nezapomínáme ani na vás. Na výběr máte hned z několika modelů, můžete si zvolit barvu, která lahodí vašemu oku a pak stačí jen objednat a už můžete zvesela nalepovat. A nebojte, aplikace samolepky zvládne opravdu každý. Pro všechny případy je na našem webu i podrobný videonávod, se kterým to zvládnete levou zadní.

A kdybyste přeci jen nenašli na našem eshopu vaši značku auta nebo váš vysněný model, žádný problém. Velmi rádi pro vás připravíme samolepku na vaše přání. Stačí nám poslat email, všechny možné specifikace a představy a určitě se na všem domluvíme. Tak honem, vybírejte vaše snové auto ještě v snovější barvě a v jakékoli velikosti.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články