Bílé nálepky na zeď

Nálepky na zeď

Bílá je barvou čistoty, a hlavně dodává punc grácie. A v kombinaci se samolepkami na zeď to platí dvojnásob. Bílá nálepka na zeď dokáže stěnu velmi oživit, a přitom působí stylově a moderně. Je vhodná v kombinaci s jakoukoli barvou na stěně, a tak při výběru zkrátka neuděláte chybu. Takže pokud máte v domě nebo bytě barevnou stěnu, která potřebuje oživit, nastal ten správný čas.

Jak se také říká, v jednoduchosti je krása. A bílá nálepka na zeď je toho důkazem. Pokud máte v místnosti jednu barevnou stěnu a ostatní bíle, působí tato samolepka na stěnu výrazně, ale přitom dokonale splyne s ostatními bílými zdmi. Navíc pokoj rozzáří a pokud máte ještě zkombinováno s bílými doplňky v interiéru, je to zkrátka dokonalé. 

Některé samolepky jdou i zkombinovat se dvěma barvami, ale tam už si dejte pozor, aby vše v místnosti správně ladilo. Pokud si nejste jisti, nechte nejprve pouze bílou, další barvu lze dokoupit, uvidíte, jak bude samolepka vypadat a zda tomu nebude ještě něco chybět.

Samolepky na zeď se velmi jednoduše aplikují na stěny, nemusíte mít strach, že byste to nezvládli. Ke každé objednávce přibalujeme návod pro nalepení a pokud by vám přeci jen nebylo něco jasné, připravili jsme i video návod, se kterým už nalepení samolepky zvládne opravdu každý


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články