Bytové doplňky a dekorace do obýváku

Nálepky na zeď

Mezi jedny z velmi oblíbených doplňků a dekorací patří jednoznačně samolepky na stěny. Možná se staly trendem až v poslední době, nicméně jejich obliba neustále roste. Nálepka možná zní pro někoho velmi jednoduše, ale není tomu tak. Pokud ještě žádnou doma nemáte, věříme že změníte názor.

Samolepka je z vysoce kvalitního materiálu a nabízí širokou škálu barev. Také rozměr lze vybrat téměř libovolný. U jednotlivých motivů nálepek máme předpřipravené rozměry, ale také je tam posuvník, jehož prostřednictvím si můžete vybrat libovolnou velikost. Takže máte předem daný prostor a rádi byste ho vyplnili, určitě vám tento posuvník pomůže.

Nicméně nejdůležitější z toho celého je si však správně vybrat. Na výběr máme už přes 1000 ks motivů a nezůstali jsme jen u „klasických“ samolepek, nabízíme i barevný tisk samolepek, rozšířili jsme o 3D menší motivy z různých materiálů a najdete u nás i obrazy. Takže pokud plánujete nějakou přestavbu bytu či zútulnění, věříme, že si u nás vyberete. A pokud přeci jen ještě ne, neváhejte nám napsat na email: info@nalepte.cz, jaký motiv vám třeba chybí a zkusíme něco společně vymyslet. 


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články