Dekorace na zeď do dětského pokoje

Nálepky na zeď

Hledáte způsob, jak svým dětem zkrášlit pokojík? A co takhle vyzkoušet samolepící dekorace na stěnu? Originální samolepky na zeď jistojistě rozveselí stěny dětského pokoje!

Překvapení pro děti? Samolepící dekorace na stěnu!


Není pochyb o tom, že dětský pokojík si zaslouží pěknou výzdobu, která dětem jejich místečko patřičně zkrášlí. Taková dekorace na stěnu je navíc i prospěšná, protože přispívá k rozvoji kreativity i tvůrčího myšlení.
Jenomže děti rostou doslova jako z vody a jejich vkus se rychle mění. Z batolete je najednou školák, kterému se už hezké ovečky a sluníčka zřejmě líbit nebudou. Jak ale vyřešit výzdobu pokoje tak, aby se dala postupně co nejjednodušeji měnit bez nějakých větších zásahů? Řešením jsou samolepící dekorace na stěnu! Překvapte své děti koupí nějaké hezké dekorace na zeď a určitě je potěšíte. Pomocí dekorace na zeď neuvěřitelně rychle zkrášlíte stěny dětského pokoje!

Dekorace na stěnu oživí dětský pokoj


Dekorace na stěnu dokáží interiér dětského pokoje vkusně oživit. Mezi nejoblíbenější dětské motivy patří tradičně zvířata. O zvířata různých druhů opravdu není nouze. Dětský pokojík se tak může rázem proměnit doslova v ZOO. Oblíbené jsou i pohádkové a později filmové postavičky.

Pro dospívající děti se zase vyrábí trochu jiné dekorace na stěnu – například geometrické tvary, města či různé retro nápady. Pokud si však nejste jisti vkusem Vašeho teenagera, ať si raději vybere sám - alespoň nebudete riskovat, že se „netrefíte“.


Dekorace na stěnu také pro dospělé


Pokud jste se během zdobení dětského pokoje naprosto nadchli nápadem k podobě dekorace na zeď, vyberte si některou ze samolepek pro dospělé. Co takhle vyzdobit obývací pokoj nějakou květinou anebo ornamenty? Nabídka je opravdu široká.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články