Dekorace na zeď jsou in!

Nálepky na zeď

Lepící dekorace do bytu zahrnují různé samolepící bordury, speciální fólie imitující určité povrchy, fototapety, anebo samolepky na zeď. A právě o samolepkách na stěnu budeme pojednávat v následujícím článku.

Dekorace na zeď jsou v poslední době velmi žádanou výzdobou interiéru. Tento druh dekorace na stěnu se hodí takřka do všech místností – od obývacího pokoje, přes ložnici až po dětský pokoj.

Když se řekne samolepka na zeď…

Samolepka jako taková je druhem hmoty (papíru, platové fólie apod.), která je z jedné strany potisklá a z druhé strany je opatřena lepicí vrstvou, díky které se samolepka přilepí na určitý povrch. Hitem posledních let v této oblasti jsou samolepky na stěnu (také dekorace na zeď či samolepící dekorace na stěnu). Tyto dekorace na zeď se zhotovují z vinylu a díky tomu umožňují i snadné odstranění a opakovanou aplikaci (narozdíl od klasických samolepek, které se sloupnutím znehodnotí).

Dekorace na stěnu jsou módním hitem

Jen si představte – koho by napadlo, že ve 21. století budeme zkrášlovat stěny interiérů „pouhými“ samolepkami! Ale opravdu se tak stalo a dekorace na stěnu se staly doslova boomem. O dekorace na stěnu je čím dál větší zájem zdá se, že samolepky na zeď jen tak brzy z módy nevyjdou…

Dekorace na zeď a její hlavní výhody

Dekorace na stěnu jsou populární záležitostí hned z několika důvodů. Jsou cenově dostupné, snadno aplikovatelné i odstranitelné, nevyžadují údržbu a zákazníci si mohou vybrat ze širokého spektra nejrůznějších motivů. 

Jednoduchý nákup dekorace na stěnu? V e – shopech na internetu

Pokud Vás myšlenka se samolepkami na stěnu zaujala a rádi byste si nějaké dekorace na zeď pořídili, není nic jednoduššího, než si je vybrat prostřednictvím internetových obchodů. Dekorace na stěnu opravdu nejpohodlněji zakoupíte právě v klidu domova, kde si je můžete bez spěchu vybrat. 
Na internetových stránkách jsou dekorace na stěnu přehledně rozřazené do sekcí, takže je výběr podstatně zjednodušený. Vybírejte mezi abstraktními vzory, jednoduchými i složitými motivy.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články