Dekorace na zeď levně

Nálepky na zeď

Chystáte se zútulnit svůj byt nebo dům a zaujaly vás samolepky na zeď? Určitě vás překvapí a následně hned potěší, že to nemusí být ani nákladná záležitost. A tak si snadno vylepšíte váš interiér, a ještě zbude třeba na krásnou dovolenou. 

Na našem eshopu najdete celou řadu motivů od malých samolepek po ty velké, jednoduché nebo sofistikovanější motivy. Než však začněte vybírat, řekněte si, jakou místností chcete začít. Na našem webu máme pro lepší přehlednost samolepky zařazeny do jednotlivých kategorií dle místností. A tak hledání té správné samolepky na vaši stěnu bude příjemnější a hlavně rychlejší. Pokud zatím nevíte, kam byste samolepku chtěli nalepit, můžete si zvolit hledání podle motivu či stylu. 
U téměř každé samolepky si můžete zvolit svou barvu a samozřejmě také velikost. Pro vaši lepší představu máme každou nálepku zobrazenou tak, jak ji uvidíte na stěně, a tak si snáze zvolíte i tu správnou barvu. Stačí kurzorem myši najet na barvu, která se vám zalíbila a samolepka se hned barevně změní. Jen ten rozměr už musíte zvládnout sami.


Jestliže sháníte ještě levnější varianty samolepek, mrkněte do sekce Akční samolepky, tam si už jistojistě vyberete :) Zde máme samolepky, které máme aktuálně v akci a cenově jsou tím pádem ještě dostupnější. 


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články