Dekorace na zeď – rozmanité motivy

Nálepky na zeď

Každý z nás má jiný vkus a každému se tudíž bude líbit něco jiného. Někdo si potrpí na ostré linie, jiný dává přednost oblým tvarům. Někdo preferuje abstraktní vyobrazení, jiný má rád kupříkladu motivy přírody či květin. Grafici se snaží neustále přicházet s novými a neotřelými nápady a zaujmout stylovými dekoracemi. A jaký motiv se líbí nejvíce Vám? 

Dekorace na stěnu Aneb příroda u Vás doma

 ednou z nejoblíbenějších kategorií jsou dekorace na stěnu, které nějakým způsobem vyobrazují přírodu. Může se jednat o nejrůznější květiny, motýlky, zeleň, listy apod. Dekorace na zeď ve stylu přírody Vám umožní mít kousek přírody přímo u Vás doma! Výhodou je, že taková kytka na stěně Vám bude neustále kvést, a přitom se o ni nemusíte ani starat J. 

Zvířata jako dekorace na zeď

Zvířátka mohou působit roztomile, i elegantně a majestátně. Záleží na tom, do které místnosti taková dekorace na stěnu přijde. Roztomilé dekorace zvířátek jsou velmi oblíbené v dětském pokoji. Zvířátko na stěně je tichým a nenáročným společníkem do bytu.

Dekorace na zeď do dětského pokoje

Dětské motivy samolepek by měly být především veselé a barevné. Dekorace na stěnu dokáží dětský pokojíček příjemně zútulnit a děti si je určitě zamilují. Kupte jim dekorace na zeď kupříkladu s jejich oblíbeným zvířátkem! A až z toho „vyrostou“, dekorace na zeď jednoduše odstraníte a třeba nahradíte něčím jiným. 

Dekorace na zeď pro příznivce abstraktního umění

Designéři samolepek na stěnu nezapomínají ani na abstraktní motivy, jelikož i ty mají spoustu příznivců. Abstraktní dekorace na zeď připoutá pozornost a nechá pracovat Vaši představivost. Vzory bez systematického uspořádání se hodí takřka všude.

Vzory a znaky na stěně

Zde patří různé bubliny, hvězdy, noty, kostky, šlápoty,…Tato kategorie se tak trochu podobá abstraktním motivům, ale vzory a znaky jsou narozdíl od nich určité a konkrétní.

Nápisy jako dekorace na stěnu

Zcela specifickou kategorii mezi samolepkami na zeď představují nápisy. Může se jednat o čínské znaky, jednoslovné nápisy, srandovní nápisy, anebo citáty s hlubším významem. V této oblasti se rozmanitosti meze opravdu nekladou a většinou je možné se na designu samolepky i individuálně domluvit.

Ostatní dekorace na stěnu

V současnosti se vyrábí opravdu všemožné dekorace na stěnu. Existují dekorace na stěnu na motivy sportu, dopravy, vyobrazení postav, předmětů…


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články