Dekorační malby na zeď

Nálepky na zeď

Barevná malba dodá vašemu bydlení jednoznačně styl. A co potom, když se doplní správnou samolepkou. Ať už máte bílou stěnu, kterou chcete obohatit o barevnou samolepku, nebo naopak, barevnou zeď a na ní umístit například černou nebo bílou nálepku. Vše vypadá prostě skvěle. Anebo klidně zvolit barevnou malbu a sladit jí s barevnou samolepkou.

Pokud si nejste jisti, protože barevných kombinací je opravdu nespočet, stačí, když nám napíšete, mezi kterými barvičkami váháte a rádi vám pošleme vzorek. Nebojte se nám napsat, důležité je, abyste byli spokojeni.

A když už představu barvy máte, stačí jen zvolit tu správnou samolepku. Na výběr jich máme už opravdu fůru. Udělejte si čas a projděte si, která by vás zaujala. Uvidíte sami, jak samolepka na zeď dodá vaší zdi a také malbě to pravé ořechové. Nechte se inspirovat různými styly, motivy, které nabízíme.

Nalepení samolepky je opravdu velmi snadné, budete překvapeni jak moc. Do každé objednávky vkládáme návod pro nalepení a s ním už to zvládne opravdu každý, nebojte se. 


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články