Dekorační samolepky na zeď

Nálepky na zeď

Dekorační samolepky jsou v poslední době velkým trendem, nejen proto, že jejich cena není až tak vysoká, ale také i pro to, že vše může jít velmi rychle. Samolepky se hodí do každého prostoru, a to opravdu i když budeme hovořit o bytě či rodinném domku nebo o komerčním či veřejném prostoru. 
Jsou dokonalým doplňkem stěny a budete velmi překvapeni, jak jednoduše se nalepují. Nemusíte si pro nalepení obvolávat nebo domlouvat žádné řemeslníky, zvládnete to sami a uvidíte, při nalepování bude velká legrace.

Nejdůležitější je si na začátku říct, jakou místnost byste rádi doplnili tímto designovým prvkem, pak si promyslet styl nebo co přesně byste chtěli na stěně mít, důležitá je také barva – tam ale si nemusíte lámat hlavu, máme na výběr celou barevnou škálu, takže určitě se vám trefíme do barvy a poslední je vybrat správnou velikost. I takto v podstatě postupujeme na našem eshopu. Vybírat můžete dle motivů, stylů nebo podle místnosti, kde bude nálepka umístěna nebo také podle materiálu – zda klasický, barevný, 3D motiv, zrcadlový nebo klidně i svítící. Pokud už však máte svou vlastní představu o samolepce, stačí napsat co hledáte do vyhledávacího pole a nabídne se hned několik motivů. U každého si pak můžete zvolit barvu a velikost anebo i zrcadlové otočení a pak už postupujete jako u každé objednávky na eshopu. Tak krásné vybírání :) 


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články