Jak rychle pozměnit interiér

Nálepky na zeď

Za rychlé změny v interiéru můžeme považovat takové, které nevyžadují stavební úpravy. K takovým změnám patří třeba nová výmalba, přestavění nábytku v místnosti, doladění různými dekoracemi, obměna textilií apod. I když se vám to může jevit jako malá změna, nakonec budete překvapeni, že efekt je tak znatelný. Výhodou těchto menších renovací je rovněž skutečnost, že pokud se vám něco přestane líbit, anebo vás to omrzí, můžete snadno zvolit jiné řešení. Tak vzhůru do proměny vašeho domova!

Nová atmosféra díky jiné barvě


Nová barva interiéru obleče stěny do zcela jiného „kabátku“. Pokud se vám nechce pouštět do větších prací, zkuste vymalovat třeba jen jednu stěnu v místnosti, k tomu přidat doplňky a nový vzhled je na světě!


S barvou lze i opticky pracovat. Díky barevnému ladění je možné jakoby rozdělit místnost a vzbudit dojem členitosti. Výsledný dojem můžete ještě podpořit přeskupením nábytku a novými bytovými doplňky.

Populární samolepící fólie


A co takhle si nový interiér nalepit? Se samolepícími fóliemi se vám otevírají zcela nové možnosti. Samolepící fólie se vyrábí v mnoha designech od jednobarevných až po rozmanitě zbarvené. Výhodou je, že se dají aplikovat na více povrchů, zvládne je nalepit opravdu každý a nejsou náročné na údržbu. Fólie rázem vykouzlí zcela nový vzhled jednotlivých ploch v domácnosti.

Bytové doplňky dokáží „zázraky“

Bytových doplňků je široká škála – od těch větších a výraznějších kousků až po zdánlivé maličkosti, které však nepochybně taktéž vytváří kouzlo domova. 

Jednou z nepřehlédnutelných věcí v interiéru jsou například obrazy. Jejich výměnou můžete interiér výrazně obměnit. Větší změny docílíte i novými textiliemi – buď můžete koupit úplně nové, anebo kupříkladu polštářky nově povléknout. Nezapomeňte ani na moderní design ložních souprav!


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články