Moderní dekorace na stěnu

Nálepky na zeď

Pod slovem moderní dekorace na zeď si každý představí něco jiného. My třeba samolepky na stěnu, no ne :) Věříme, že každá samolepka dokáže dát stěně své kouzlo.

Nabízíme velké množství samolepek na stěnu, ale neskončili jsme pouze u nich. Rozšířili jsme naše portfolio o barevné samolepky, dále o 3D verzi, ale i obrazy.

Pokud tedy zařizujete svůj byt nebo byste si ho rádi nějak zpestřili a zatím nevíte jak, podívejte se na motivy samolepek, které pro vás rádi vyrobíme a to v jakékoli barvě a jakékoli velikosti. Nálepky dokáží místnost doplnit, obohatit nebo prostě pozvednout úplně na jiný level. Hodí se opravdu kamkoli, do kuchyně, do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokojen, na chodbu, do koupelny, do práce, do garáže i na auto. Ale dobře, primárně jsou určeny na stěnu :) Vybírejte podle motivů, které se vám líbí nebo podle místnosti, kterou byste rádi „vylepili“. Máme na výběr už přes tisícovku motivů a jedeme dál.

Samolepky na stěnu se velmi snadno nalepují a tak si nemusíte volat na pomoc nějakého řemeslníka nebo instalatéra samolepek – je to opravdu hračka. Ke každé objednávce přikládáme návod pro nalepení, tedy nemusíte už se bát, že byste něco nezvládli. 


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články