Nálepky na auto se jménem

Nálepky na zeď

Nálepky na auto s vlastním jménem? No a pro ne! :) Máte rádi jízdu autem, jezdíte často a své autíčko berete za člena rodiny? Pak vám jistojistě udělají radost samolepky na auto – navíc s vlastním jménem! Buďte originální.

Není nic snadného, když si prostě svého mazlíčka vyšperkujete. A určitě se nemusíte limitovat pouze jménem, ať už vašim nebo vašeho autopřítele. Přezdívky, nicky, nápisy nebo vtipné hlášky všeho druhu. Velmi rádi vám splníme každé vaše přání. Napište nám, co přesně byste na autě chtěli mít zachycené a připravíme vám návrh. Email pro individuální přání je info@nalepte.cz. Ozveme se vám. Nálepky na auto se jménem či jakýmkoli nápisem můžete doplnit i o výstižný obrázek – určitě si u nás vyberete.

Samolepky na autě velmi dobře drží, nepřekvapí je ani špatné počasí, ani sníh, ani mráz, drží opravdu skvěle. A když se vám nebudou líbit nebo budete chtít samolepku jakkoli obměnit, prostě nálepku slepíte a je to. Aplikují se velmi snadno a rychle a může třeba zakrýt i malinkaté škrábnutí, takže ušetříte několik tisíc za nový lak.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články