Nálepky na zeď kruhy

Nálepky na zeď

Kruhy, kroužky, puntíky, tečky. Patří k velmi stylovým a designovým prvkům a mají nespočet podob. U nás najdete celou řadu motivů, které si zamilujete. Určitě si stojí za to projít je všechny.

Samostatné kroužky nebo puntíky si můžete libovolně nalepit dle vaší představivosti a zkrátka tam, kde se hodí. V nabídce jsou ale i kolekce kruhů, které v sobě nesou různé například zvířecí motivy, ty jsou velmi oblíbené a například v obývacím pokojí vytvoří opravdu velkou parádu. Jste-li fanoušky abstraktních motivů, určitě si na své přijdete i v této kolekci samolepek. Abychom nebo spíše tedy abyste to měli kompletní, velmi populární jsou i kruhy, které jsou v sadě po třech – uvidíte sami, že tvoří opravdu jedinečný celek.

Kruhy jako nálepky však nenabízíme pouze v klasické „samolepkové“ verzi. Pokud dobře prozkoumáte celou naši nabídku, objevíte tam i zrcadlové kruhy, které dokáži ozvláštnit například chodbu nebo i 3D samolepky, které se hodí do ložnice, do obývacího pokoje, do kuchyně nebo například do nějaké stylové restaurace či kavárny. A pokud zvolíte i správné osvícení nad kruhy, bude to zkrátka dokonalost.

Nechte se inspirovat i našimi fotografiemi. U každé samolepky máme vizuál, jak samolepka může vypadat na stěně, abyste si vše dokázali pěkně představit. Tak prima vybírání.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články