Nálepky na zeď motýli

Nálepky na zeď

Samolepky na zeď v motivu motýlů jsou velmi žádaným motivem do každého dětského pokojíčku, ale své místo naleznou i v ložnici či na chodbě. A věřte nám, každý je bude obdivovat.

A jelikož druhů motýlů jsou stovky tisíc, i my se snažíme nebýt pozadu a na našem webu jich už máme dobrých pár desítek. A když bychom k nim připočetly možné barevné kombinace, blížíme se ke světovému měřítku. Navíc nezůstáváme jen u těch jednobarevných. Přidali jsme motýly i ve velmi poptávané variantě 3D. Tyto motýlí samolepky se hodí opravdu kamkoli – dokáží obzvláštnit a dozdobit například šatní skříně, různé poličky či šuplíčky v koupelně či dětském pokoji, drží ale velmi dobře na stěně. 

Velmi populární jsou i barevné samolepky na zeď nebo ty, které fungují jako doplněk k samotné samolepce. Tato kombinace je opravdu pohádková.

Pokud jste se našli ve stylu glamour, určitě nesmíme zapomenout na to, že nálepky motýlů nabízíme i v zrcadlové verzi. A ať to máte komplet, na našem webu najdete i 3D motýly, kteří ve tmě svítí. Tito motýlci pak dokáží takový malý zázrak a už se vaše malá ratolest nebude při usínání bát a bude se i do postýlky těšit.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články