Nalepovací dekorace na zeď

Nálepky na zeď

Už jste zkoušeli nálepky na zeď? Možná, že vám to slovo přijde moc dětsky, nicméně samolepky jsou velmi krásnou dekorací na zeď. Ovšem za předpokladu, že se zvolí správně a také vkusně. 
Pokud se například stěhujete nebo byste stávající byt rádi něčím inovovali, pevně věříme, že samolepky budou tou správnou volbou.

Samolepky jsou z velmi kvalitního materiálu, který vydrží roky. Uvidíte, že budete naprosto spokojeni a překvapeni, že takováto dekorace dokáže nevídané.

Na našem eshopu najdete přes tisíc motivů a věříme, že mezi nimi najdete ten pravý. Samolepky můžete hledat pomocí klíčového slova ve vyhledávacím poli nebo si můžete pomoci podle motivu či podle místnosti, kam byste chtěli samolepku nalepit. Pokud si říkáte, jak je to se samotným nalepením, nemusíte mít vůbec žádné obavy. Samolepky se na stěny lepí velmi snadno. Záleží, jak velkou samolepku si objednáte – ty malé se jen sloupnou z papírového podkladu a můžete je rovnou aplikovat na zeď, na ty větší je už potřeba přenosová folie. Ale nebojte se, zvládnete to i tak. Ke každé samolepce vkládáme do objednávky návod pro nalepení. A pokud si nebudete i tak jisti, na našem webu najdete i podrobný videonávod, se kterým už nalepení samolepek zvládne opravdu každý. 


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články