Profesionální proměna interiéru

Nálepky na zeď

Sledujete se zájmem profesionální proměny interiérů a přáli byste si také osvěžit svůj byt nebo dům? Na začátek je důležité identifikovat váš životní styl, aby byl nový interiér v souladu s vaším vkusem, přesvědčením, stylem života atp. Mnohdy se také nechceme vzdát určitých věcí, takže je třeba vymyslet, jak staré dědictví sladit s novými doplňky.

Od menších úprav až po rekonstrukce


Jestliže se rozhodnete změnit interiér, můžete volit více či méně radikální postup. Někdy stačí inovace bez větších stavebních úprav, jindy je na místě pustit se do proměny podlahy i celého nábytku. Pokud si nejste jistí, možná bude nejlepší nechat si poradit od odborníků. Teorie a praxe se totiž někdy poněkud liší a kupříkladu to, co si vyberete v katalogu, může vypadat úplně jinak na velké ploše a v reálu.

Spolupráce s bytovým studiem má své výhody


Spolupráci s bytovým studiem považují mnozí za zbytečnost nebo luxus, a tak raději vezmou proměnu do svých vlastních rukou. Většina lidí ale posléze zjistí, že se ocitli bezradní ve slepé uličce a nevědí, co vlastně chtějí. V dnešní době existuje nepřeberné množství naprosto všeho, a tak není jednoduché se v tak široké nabídce vyznat. A navíc – takové shánění zabere spoustu času, což si mnozí na začátku ani neuvědomí. Další komplikace, které mohou nastat při proměně bytu na vlastní pěst jsou například ty, že koupíte málo materiálu, anebo zjistíte, že daná kombinace je nevhodná. Na druhou stranu profesionálové mají lepší představivost (kombinace vzorů, výsledný vzhled) a lépe se orientují i v cenových nabídkách.

Vyladění nejmenších drobností


Spolupráce bytového studia s architektem zaručí kompletní sladění, dokonalý výsledkek, sjednocený interiér, úsporu vašeho času a mnohdy i „nervů“.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články