Rychlá a levná proměna koupelny

Nálepky na zeď

Už vás nebaví dívat se na svou koupelnu, protože je nudná, nezajímavá a okoukaná? A co takhle jí dodat nový šmrnc? Nemáme na mysli hned rekonstrukci koupelny, ale její ozvláštnění maličkostmi - samolepky se aplikují jednoduše a pro daný účel skvěle poslouží.

Samolepky klidně i do koupelny


Samolepky a dekorace na zeď se v poslední době staly doslova hitem. Setkáváme se s nimi v obývacích a dětských pokojích, v ložnici a dokonce i v koupelně! V koupelně se můžete obklopit různými motivy, záleží jen na vaší fantazii! Největší výhoda těchto dekorací je spatřována hlavně v jednoduchosti aplikace a ve skutečnosti, že je lze bez problémů odstranit či vyměnit za jiné.Tip: Za výhodnější variantu se považuje zvolit koupelnu v neutrálních tónech a případně ji doplnit dekoracemi, než zvolit výrazné obklady, které člověka začnou po čase nudit.

Nespočet motivů


Různých obrázků, tvarových a barevných variant existuje opravdu hodně. Můžete se uchýlit do živočišné nebo rostlinné říše, anebo dát přednost geometrickým či abstraktním obrazcům. Pohádkové postavičky zase jistě zabodují u vašich potomků. Právě v raném věku dětí můžete z koupelny vytvořit podmořskou říši, kam se budou chodit pravidelně cachtat.
Co se týká barevného provedení, v koupelně se často uplatňují černé nebo bílé samolepky, a to hlavně kvůli vhodnému zkombinování s obklady.

Koupelnu můžete ozdobit postavičkami potápěčů, pnoucími se rostlinami, mušlemi, nebo jestli dáváte přednost decentnějším motivům, vsaďte na drobné nálepky v podobě kapiček či bublin, které se do koupelny maximálně hodí.

Samolepky nejen na stěnu


Samolepky lze aplikovat nejen na zeď, ale i na dlaždičky, zrcadlo, prádelní koš, skříňku, sprchový kout, vanu atp. Existují i takové samolepky, kterými překryjete celou dlaždičku (několik dlaždiček) a vytvoříte tak šachovnici apod. Nápadů je zkrátka spousta, stačí popustit uzdu své fantazii!


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články