Úprava interiéru v zimě: tapety versus výmalba

Nálepky na zeď

Pokud přemýšlíte, čím si oživit stěny a váháte mezi tapetami či klasickou výmalbou, rádi bychom vám to ulehčili. Co třeba výmalba a k tomu samolepky na zeď? Samolepky totiž dokáží stěnu bytu rozzářit. A budete opravdu překvapeni, jak moc.

Na výběr máme nespočet barev z našeho vzorníku, takže můžete i bílou zeď rozzářit něčím barevnějším nebo naopak barevným stěnám dát punc designu. A přitom stačí tak málo. Nejdůležitější je vybrat ten správný motiv, který bude zdobit vaše zdi a kdykoli se na stěnu podíváte, zkrátka se usmějete a budete vědět, že je to ten pravý.

Tapety mají určitě také co do sebe, ale samolepky jsou samolepky, dokáží dozdobit i malou část stěny nebo naopak ji celou zaplnit. Záleží jen na vašem přání a vašich preferencích.

Podívejte se na naši nabídku, máme už přes tisícovku motivů a nemusíte zůstat už jen u jednobarevných. Takže směle do toho. A pokud ještě potřebujete jeden pádný důvod, oproti tapetám je aplikace samolepek jednodušší a zvládne ji levou zadní opravdu každý. 


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články