V obýváku trávíte spoustu času – zařiďte si ho příjemně

Nálepky na zeď

Obývací pokoj je pro většinu lidí místností, ve které tráví nejvíce času a místem, kde se skutečně žije. Do obýváku zpravidla zveme návštěvy, schází se zde rodina, trávíme tu večery. Je proto více než na místě, aby obývací pokoj poskytoval skutečnou radost z bydlení.

To, jak si zařídíte obývací pokoj, hodně vypovídá i o vaší osobnosti, životním stylu, vkusu, zájmech a jiných charakteristikách. Obývací pokoj si můžete zařídit „na vlastní pěst“, anebo si nechat poradit od odborníků. Nezapomeňte také na správně zvolené barvy. Barvy dokáží vylepšit, oživit a zútulnit interiér místnosti. Jednotlivé části obývacího pokoje lze pomocí barev opticky rozčlenit, ale současně musí tvořit harmonický obývací celek.

Na začátek se musíte rozhodnout pro konkrétní barvu. Bílá je základní a lze ji kombinovat se vším. Červená je relativně odvážná, dynamická a agresivní. Modrá působí vzdušně, připomíná nám oblohu a moře. Na druhou stranu opticky zmenšuje prostor a tmavé odstíny působí studeně. Jednou z nejoblíbenějších barev pro interiéry je veselá a optimistická oranžová. Podobně působí i žlutá, která je svěží a navozuje dobrou náladu. Zelená je uklidňující a přírodní, fialová barva moderní a mystická.
Kdybyste si nebyli jisti, jakou zvolit nebo váháte mezi dvěma odstíne, nebojte se nám napsat, rádi vám pošleme dané vzorečky odstínů, abyste se mohli dobře rozhodnout. Napište nám na info@nalepte.cz.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články