Zaostřeno na podzimní dekorace

Nálepky na zeď

Podzim má své kouzlo. Krásně zbarvené listí, vše se připravuje k zimnímu dlouhému spánku. Pokud patříte mezi nadšence tohoto ročního období, určitě i u nás najdete nějakou tu samolepku, kterou si ho můžete neustále připomínat.

Listí ze stromů, pestrobarevné stromy nebo třeba veverka, co sbírá své oříšky. Podzimní odstíny barev jsou velmi oblíbenými do ložnice nebo do obývacího pokoje nebo také na chodbu. Pokud hledáte inspiraci na vylepšení těchto pokojů, určitě si u nás vyberete. Každý motiv samolepky, který nabízíme, si můžete objednat v jakékoli barvě nebo některé motivy nabízí i více barevných kombinací. Můžete si objednat i více lístečků a udělat si z nich třeba na chodbě lístkovou cestu :) no a proč by ne, kreativitě se meze neklamou.

Samolepky se velmi snadno aplikují na stěnu a malbu ve většině případů neničí, pokud není ovšem už na stěně několik barevných odstínů či jsou stěny navlhlé nebo naopak vysušené. Každopádně více o kvalitě našich samolepek píšeme v samostatném článku. Chtěli jsme ale napsat, že nálepky opravdu zdi neničí, takže pokud chcete mít samolepky pouze jako sezónní záležitost – obzvlášť pokud se jedná o motiv podzimu, není problém ho na zimu či zjara zase sundat a vyměnit si za samolepku jinou – například s jarním motivem. Tak budete mít pocit, že váš byt je stále nový a nový.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články