Zelené nálepky na zeď

Nálepky na zeď

Zelená je barvou naděje, klidu a také rovnováhy. Působí velmi klidným a uvolněným dojmem a symbolizuje samotnou přírodu. Pokud chcete mít takovou svou malou oázu klidu i u vás doma, můžete. Vyberte si z našeho nepřeberného množství samolepek na zeď a zvolte barvu zelenou – máme ji hned v několika barevných odstínech.

Zelené samolepky jsou opravdu krásné, v zářivějších tónech dokáží rozzářit váš byt, tmavší nebo pastelovější tóny zase uklidní vaši mysl. Uvidíte, jaký budou mít na vás nálepky efekt. Věříme, že budete nadšeni.

Na výběr máme i přírodní motivy, které jsou k zelené ruku v ruce. Zářivější zelený odstín se hodí do kuchyně, na chodbu nebo do dětského pokoje. Tmavší či tlumenější barva zelená určitě skvěle doplní obývací pokoj, ložnici nebo například pracovnu. Pokud si nevíte rady a váháte s odstínem, můžete nám napsat, rádi vám pošleme i vzoreček na vyzkoušení, není problém. Důležité je, abyste byli s výsledkem spokojeni. Ke každé samolepce na zeď navíc vkládáme návod, jak samolepku jednoduše nalepit nebo jsme pro vás připravili videonávod, se kterým nalepení samolepky bude opravdu hradčka. A teď zbývá už jen zvolit ten správný motiv, jděte na to.


Vyberte si svou samolepku na zeď


Další články